News:

Forum.pl - Founded by a group of enthusiasts to promote financial literacy

Main Menu

Dogecoin blockchain do pobrania

Started by Admin, Aug 28, 2023, 10:48 AM

Previous topic - Next topic
Topic keywords [SEO] blockchainDogecoinkryptowalutinwestor

Admin

Od czasu swojej premiery w 2013 roku, Dogecoin pomógł wielu ludziom zrozumieć charakterystykę kryptowalut. Nawiasem mówiąc, początkowo Dogecoin nie był rozwijany jako poważny projekt, ale raczej jako żart. Nawet jego logo mówi samo za siebie; ten altcoin był i nadal jest kojarzony z psem-memem Shiba Inu.

Dogecoin jest obecnie uważany za narzędzie szkoleniowe dla początkujących inwestorów. Wraz z rosnącym zainteresowaniem szerokiej publiczności kryptowalutami, Dogecoin prawdopodobnie będzie miał rosnący wykres cenowy w 2018 roku. Ponadto w różnych okresach był on wykorzystywany do celów charytatywnych; był wykorzystywany do sponsorowania organizacji sportowych i projektów dostarczania potrzebującym wody pitnej.

Traderzy nie pozostają obojętni na technologię blockchain Dogecoin. Cały sekret popularności, oparty na wynikach badań naukowych, polega na tym, że DOGE jest jak najbardziej zbliżony do prawdziwych pieniędzy. Choć jednocześnie jego kurs jest niższy niż w przypadku innych walut cyfrowych. Warto również zauważyć, że twórcy DOGE ustanowili duży limit emisji kryptowalut. Wielkość blockchaina Dogecoin można wyrazić w następujących liczbach:
 • 1 DOGE = 0,0064 USD;
 • Kapitalizacja rynkowa - 727 881 954 USD;
 • Średnia prowizja - 0,009 USD;
 • Czas bloku (średni czas między blokami) - 1m 2s;
 • Liczba bloków - 2 108 802 (2018-02-23)
 • Rozmiar bloku - 9,613 kilobajtów

Jaka jest różnica między Dogecoin a innymi kryptowalutami?

 • W przeciwieństwie do deflacyjnego Bitcoina, Dogecoin jest inflacyjną kryptowalutą. Istnieje kilka powodów, dla których warto zwrócić na nią uwagę:
 • Ta kryptowaluta, która pomaga nowicjuszom zapoznać się z tym rynkiem, ma wysoką płynność w porównaniu z innymi tokenami o tym samym niskim poziomie cenowym.
 • Dogecoin osiągnął 35. miejsce w rankingu blockchain pod względem kapitalizacji, co pokazuje zdolność do poruszania się w górę ze względu na aktywny handel, który w dużej mierze wynika z przystępnej ceny.
 • Dogecoin jest bardzo popularny wśród inwestorów azjatyckich, zwłaszcza w Japonii i Korei. Wsparcie ze strony najbogatszych krajów regionu zapewnia stale rosnący popyt.
 • Społeczność Dogecoin przeszła próbę czasu. Głupia waluta była w stanie utrzymać się na powierzchni, podczas gdy wiele obiecujących projektów zniknęło z pola widzenia.
 • DOGE ma krótki czas przetwarzania transakcji i niewielką prowizję. Szybkie i tanie transakcje są właśnie tym, czego ludzie potrzebują.

Oczywiście istnieje wiele pułapek związanych z Dogecoinem, który był wielokrotnie wykorzystywany w oszukańczych programach i był podatny na włamania. Niemniej jednak, DOGE wydaje się wchodzić w nową fazę swojego istnienia.

Wyniki za 2017 r.


DOGE nie można nazwać jednym z liderów pod względem wzrostu w 2017 roku. Wynik jest imponujący, a niektóre wskaźniki sugerują wysokie prawdopodobieństwo kontynuacji dodatniej dynamiki w przyszłym roku. Przykładowo, dzienny wolumen obrotu wyniósł ostatnio około 100 milionów dolarów, co wyróżnia Dogecoin na tle niektórych najbliższych konkurentów. Jeśli chodzi o cenę samej kryptowaluty: w styczniu 2017 r. kurs oscylował wokół 0,0002 USD, we wrześniu-październiku ustabilizował się na poziomie 0,001 USD, a obecnie wynosi około 0,0092 USD, co wskazuje na wzrost o ponad 4000% od początku roku.

Perspektywy dla Dogecoina


Nawet pomimo powtarzających się załamań i strat, społeczność Dogecoin pozostaje zjednoczona i wspiera tę kryptowalutę. Jest mało prawdopodobne, aby DOGE osiągnął 1 USD w 2018 r.; marża 0,1 USD wydaje się bardziej osiągalna. Nie oczekuje się dużego wzrostu wartości, ponieważ początkowo twórcy popełnili błąd, wypuszczając dużą liczbę monet, co teraz utrudnia jej wzrost i zysk.

Kurs rośnie, ale jak na razie, zdaniem ekspertów, wynika to z faktu, że Bitcoin zwiększył prowizję za wymianę i teraz bardziej opłaca się szukać ciekawszych ofert zarabiania na kryptowalutach.

Niektóre cechy mogą wpływać na wzrost popytu:

 • Czynnik ludzki, który zawsze pomaga temu projektowi. Podczas swojego istnienia Dogecoin stworzył szerszą i bardziej lojalną społeczność fanów niż jakikolwiek inny altcoin. Społeczność ta popiera DOGE, prosząc różne firmy handlowe i dostawców usług o zaakceptowanie kryptowaluty jako formy płatności.
 • Wysoki stopień ekspozycji w mediach spowodowany zarówno szybkim przepływem wiadomości na temat tej waluty, jak i zainteresowaniem samą historią projektu. Absurdalność i niesamowita stabilność jednocześnie przyciągają wiele uwagi.

Jedna z aplikacji


Możesz pobrać portfel blockchain Dogecoin, który umożliwia noszenie wszystkiego przy sobie. Będziesz mógł otrzymywać płatności szybko i niezawodnie. Portfel Dogecoin jest pierwszą aplikacją dla tego typu kryptowalut i być może najbezpieczniejszą.
 • Nie musisz się rejestrować, mieć usługi internetowej ani chmury.
 • Wyświetla ilość bitcoinów w DOGE i mDOGE.
 • Wymiana do i z walut fiducjarnych.
 • Obsługuje wysyłanie i otrzymywanie środków za pośrednictwem NFC, kodów QR lub adresu URL Dogecoin.
 • Książka adresowa często używanych adresów.
 • Powiadomienia systemowe o zaakceptowanych monetach.
 • Szybka walidacja transakcji, dzięki czemu można szybciej pobrać blockchain.

Gdzie kupić kryptowalutę Dogecoin?


Dzięki aktywnej promocji zespołu projektu, DOGE jest reprezentowany na wielu giełdach, w tym Cryptopia, Poloniex i HitBTC.  Niektóre giełdy nie oferują bezpośredniego zakupu/sprzedaży alternatywnej kryptowaluty za pośrednictwem konta bankowego lub przelewu, ale prawie wszystkie obsługują główną kryptowalutę - Bitcoin. W takim przypadku należy najpierw kupić BTC za pośrednictwem dostępnego punktu wymiany, a następnie można przeprowadzać operacje z preferowaną kryptowalutą.

Dogecoin, pomimo wszystkich żartów, zyskał światową sławę i zainteresowanie internautów. Jeśli właśnie dołączyłeś do grona inwestorów w branży cyfrowej, to Dogecoin jest narzędziem, które będzie doskonałą opcją szkoleniową.