News:

Forum.pl - Founded by a group of enthusiasts to promote financial literacy

Main Menu

Mint coin kryptowaluta

Started by Admin, Oct 02, 2023, 11:50 AM

Previous topic - Next topic
Topic keywords [SEO] KryptowalutaGoldProof-of-WorkBinanceExmoLivecoinYobitMint-coin

Admin

Jeśli jesteś zainteresowany różnymi kryptowalutami, które nie są tak często wymieniane jak inne, Mint coin można szybko opisać jako:
  • Typ: Waluta kryptograficzna. Właściwości - nie ma powiązania ze scentralizowanym emitentem i użytkownikiem.
  • Klasa: Mint coin. Właściwości - nieco inna liczba monet, inna liczba potwierdzeń itp., ale ogólnie odpowiada podzbiorowi typu. Ogólnie rzecz biorąc, ma takie same właściwości jak Bitcoin, ale ma znacznie mniejszą bazę użytkowników.
  • Kapitalizacja rynkowa: 33,8 mln USD
  • Cena: 0,00135408

Mint coin to pomysłowa, bezpieczna i energooszczędna hybrydowa kryptowaluta PoW/PoS. Czym jest Proof-of-Work (PoW)? Po pierwsze, jest to algorytm, który zapewnia skuteczną ochronę rozproszonego systemu przed atakami hakerów, nieuczciwymi działaniami i innym nieautoryzowanym dostępem. Jak działa Proof-of-Work można podsumować w następujących punktach:
  • Obowiązkowe wykonywanie pracochłonnych obliczeń;
  • Szybka i łatwa weryfikacja wyników.

Osobliwością Proof-of-Work jest to, że początkowo technologia ta została zaprojektowana dla mocy obliczeniowej komputerów, a nie dla żywych użytkowników. Metoda Proof-of-Work angażuje znaczne zasoby obliczeniowe, ale zapewnia wykonanie zadania na końcu z uproszczoną weryfikacją uzyskanego wyniku przy minimalnym czasie. Po kilku tygodniach Mint Coin prawie całkowicie przeszedł na bardziej pasywną metodę kopania kryptowalut PoS.

W przeciwieństwie do zwykłego górnictwa lub górnictwa w chmurze, nie potrzebujesz mocy obliczeniowej z Proof-of-Stake. Kupujesz kryptowalutę, która wydobywa nową kryptowalutę tylko dlatego, że masz już tę w portfelu. Wydaje się, że to jakaś fantazja, ale nie. Ten warunek jest wbudowany w sam algorytm PoS i jest jego integralną częścią. Do obsługi bloku w PoS górnicy potrzebują jedynie portfeli na komputerach. Im dłużej trzymasz monety, tym więcej zarabiasz.

Odbyło się kilka rozmów na temat Royal Mint Gold - kryptowaluty z Wielkiej Brytanii. Królewska Mennica Wielkiej Brytanii planuje wyprodukować swoją kryptowalutę z oparciem w złocie. Moneta ta ma służyć jako cyfrowy analog metalu szlachetnego.

Równowartość jednego tokena nowej kryptowaluty jest równa jednemu gramowi metalu; w ten sposób klienci nie będą przechowywać wirtualnej waluty, ale prawdziwe złoto. Niektórzy wyrażają swoje obawy, ponieważ przyszłość kryptowaluty nie jest stabilna, podczas gdy złoto utrzymuje swoją wartość przez długi czas, co jest wyraźnym argumentem na korzyść Royal Mint Gold.

Projekt ten został po raz pierwszy wspomniany w 2016 roku. Mówi się, że wspierane waluty kryptograficzne są kolejnym krokiem w technologiach blockchain. Bitcoin i inne wczesne kryptowaluty w rzeczywistości przestały być pieniędzmi i stały się podobne do akcji, które cały czas rosną, ponieważ wszyscy tego chcą. Kryptowaluta Mint Gold nie będzie rosła szybciej niż złoto i to jest jej zaleta. Jak wyjaśniono na stronie internetowej platformy, w przeciwieństwie do operacji z fizycznym złotem, monety mogą być wykorzystywane do zakupu towarów i usług. Ponadto kryptowaluta może być wykorzystywana jako narzędzie do inwestowania i pożyczek P2P.

Według firmy, monety będą emitowane tylko w jeden sposób - poprzez dodanie prawdziwego złota do depozytów banków partnerskich Gold Mint. Sama platforma będzie otrzymywać prowizje od transakcji i usług zarządzania aktywami. Monety będzie można kupić na kilku giełdach kryptowalut, a także za walutę fiducjarną w krajach, w których dozwolona jest emisja i obieg kryptowalut. Wszystkie operacje z Gold Mint będą przeprowadzane za pośrednictwem inteligentnych kontraktów opartych na platformie Ethereum. Firmy zewnętrzne będą mogły korzystać z API, aby zintegrować swoje usługi z Mint.

Kryptowaluta zamiast akcji


Oprócz złota, platforma Gold Mint będzie obejmować zdecentralizowaną społeczność właścicieli innej kryptowaluty. Właściciele Mint otrzymają korzyści w transakcjach ze złotem i będą mogli wpływać na politykę pieniężną firmy. W tym przypadku wszystkie zyski Gold Mint zostaną rozdzielone między właścicieli Mint. Aby uruchomić Mint, firma przeprowadza ICO (odpowiednik IPO, z kryptowalutą zamiast akcji). Po ICO oczekuje się, że Mint wzrośnie 8-10 razy w ciągu roku.

Poniżej znajduje się lista giełd, na których można kupić kryptowalutę Mint coin bez prowizji przy użyciu popularnych metod płatności (Visa/MasterCard i przelewy bankowe):